iPhone Tamiri ve Bakım Desteği

iPhone Tamiri ve Bakım Desteği

Telefon kullanıcıları için üst seviye bir noktada duran Apple markasının iPhone serisi, akıllı cihazlar arasında yıldız gibi parlıyor. Çok uzun yıllar hiçbir yazılımsal sorun çıkarmadan kullanılabiliyor olması, pahalı olunmasına rağmen tercih edilme sebebidir. Zira birçok kişi her sene yeni bir telefon almaktansa uzun yıllar kullanabileceği iPhone gibi kaliteli bir telefona yöneliyor. Elbette iPhone modelleri de işlevsel ve kaliteli olmasına karşın çeşitli arızalar yaşatabiliyor. İşbu noktada iPhone tamiri hizmetimizle bütün teknik sorunlara çözüm üretiyoruz. En sık yaşanılan iPhone teknik problemleri ve verdiğimiz hizmetler şöyledir;

iPhone ekran tamiri: Akıllı telefonların ekranları oldukça hassas yapıda olduğundan alındığı gün ekran koruyucu takılıyor. iPhone ekran koruyucular her ne kadar dayanıklı ürünler olsa da yüksekten düşme ya da darbe alma sonucunda ekran zarar görebiliyor. Öte yandan ekran koruyucu takmayı sevmeyenler çok daha hafif darbe ve düşmelerde dahi kırık ekran ile karşı karşıya kalabiliyor. iPhone ekran tamiri kapsamında ön cam değişimi yapılıyor. Kullanılan camlar elbette kaliteli, garantili ürünler olduğundan tamir sonrası iphone eski haline dönüyor.

iPhone yedek parça: Tüm iPhone modelleri için gerekli olan yedek parçalar teknik servisimizde olup, A sınıfı kalitesinde garantili parçalardır. iPhone gibi donanımlı ve kaliteli bir akıllı cihazın yedek parça değişiminde dikkatli olmak gerekiyor. Kötü bir ürün telefonu görünürde tamir edebilir ancak uzun vadede telefonun zarar görmesine dahi sebep olabilir. iPhone yedek parça değişimini garantili ürünler ile gerçekleştiriyor, telefonunuzu eski performansına kavuşturuyoruz.

iPhone şarj sorunları: iPhone modelleri kolaylıkla pil sorunu yaşatan bir model değil. Ancak çeşitli sebeplerden ötürü yaşanılan şarj – pil problemlerinde teknik sıkıntılar olabiliyor. iPhone tamiri kapsamında kısa sürede onarım işini gerçekleştiriyor ve şarj problemini ortadan kaldırıyoruz. Bu aşamada kullanıcıların şarj sorunu için müdahale etmemesi, doğrudan bize gelmesi önerilir.

iPhone suya düşme tamiri: En sık yaşanılan sorunlardan biri telefonun suya; denize, havuza, su birikintisine, klozete veya benzeri bir sıvının içerisine düşmesidir. Bu tip durumlarda kullanıcılar eski yöntemlerle telefonu kurtarmaya çalışıyor ancak belirtmeliyiz ki bu tip yöntemler sadece günü kurtarmaya yetiyor. Suya düşen telefonlarınızı bize getirmeli ve gerekli onarımı yapmamıza izin vermelisiniz. Suya düşen iPhone tamiri daha özenli ve kalıcı bir şekilde yapılmalıdır.